назад
14.10.14

Відбувся черговий каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД Києва

IMG 0093 10 та 11 жовтня 2014 року в Києві відбувся черговий каскадний тренінг для адвокатів міста, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему «Дії захисника із застосування окремих заході кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод».

Участь у заході взяли 42 адвоката Києва. Навчання провели адвокати-тренери: Байдик Олександр, Войтенко Катерина, Свєтлічний Ігор. Участь в обговоренні питань також взяла експерт Дорохова Юлія.

Тематичні блоки тренінгу:

 дії захисника у кримінальному провадженні із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу;

дії захисника із забезпечення доступу до належної медичної допомоги;

дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод.

За визначеною тематикою впродовж жовтня планується проведення 39 каскадних тренінгів у регіонах України для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Каскадні тренінги організовано Координаційним центром та Київським міським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги у рамках проекту «Забезпечення права на отримання медичної допомоги осіб, що є затриманими та перебувають в установах пенітенціарної системи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

З програмою тренінгу можна ознайомитись тут.

Каскадні тренінги – навчальні заходи для адвокатів системи БПД, що проводяться одночасно у всіх регіонах адвокатами-тренерами за визначеною тематикою. Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. За підсумками каскадних тренінгів учасники, що прослухають повну програму, отримують сертифікати.

Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

  Facebook Facebook  YouTube YouTube  Google Google+