Регіональний та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права у Миколаївській області планують проведення низки заходів, серед яких:
– у вищих навчальних закладах та закладах культури буде організовано та проведено тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру;
– у засобах масової інформації будуть розміщені матеріали з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції;
– у Снігурівській та Ольшанській виправних колоніях і Миколаївському СІЗО буде проведено роз’яснювальну роботу серед ув’язнених та затриманих з питань реалізації і захисту прав людини тощо.