Протягом минулого тижня працівники Бобровицького бюро правової допомоги на виконання Плану заходів до Всеукраїнського тижня права та з нагоди проголошення «Загальної декларації прав людини» організували та провели заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру у навчальних закладах.
01 грудня 2017року головний спеціаліст бюро Аня Улезько спільно із представниками відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі провели День відкритих дверей для учнів 9-х класів . Під час спілкування учні дізналися про послуги служби зайнятості, ознайомилися із просторовими секторами та інформаційними куточками центру зайнятості, спробували пройти профорієнтаційне тестування, а також обговорили правила спілкування із поліцією.
06 грудня 2017року начальник Бобровицького бюро правової допомоги Інна Овдій відвідала Школу правової освіти, де у ході заняття присутні розглянули питання: Всеукраїнський тиждень правових знань як інструмент інформування населення щодо проведення реформ в Україні; забезпечення реалізації соціальних прав як складова державної політики; основні завдання органів соціального захисту населення щодо забезпечення реалізації прав людини; державна політика в галузі охорони здоров’я; забезпечення рівного доступу до державної служби; зміни в законодавстві про державну службу тощо.
Окрім того, працівники бюро провели ряд зустрічей за круглим столом із працівниками установ, підприємств та організацій, що присвячені проблематиці прав людини, а саме:
01 грудня 2017 року – зустріч із колективом районної центральної лікарні м.Бобровиці на тему «Новели в законодавстві»;
04 грудня 2017року про особливості спадкування за секретним заповітом говорили комунальному підприємстві «Міськдобробут»;
07 грудня 2017року – виступ перед працівниками ДКСУ в Бобровицькому районні на тему «Гарантії права на відпочинок за трудовим законодавством та законодавством про державну службу»;
07 грудня 2017року спільно з працівниками Бобровицького ДРАЦСу проведенне засідання у Бобровицькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему «Право на свободу висловлювання».
За отриманням консультацій та захистом своїх прав звернутайтесь до Бобровицького бюро правової допомоги за адресою: м.Бобровиця, вул.30 років Перемоги, б.13 або за телефоном (04632) 2-14-41. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103