17 листопада було проведено вуличне інформування населення щодо надання правової допомоги за рахунок держави. Захід було проведено на Залізничному та на приміському Автовокзалі м. Івано-Франківськ. Окрім заходу було проведено зустрічі з керівництвом Вокзалів та обговорено можливість встановлення стаціонарної інформаційної дошки з роздатковими матеріалами.Участь у заході взяли представники Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Максим Субота та Тарас Красніков.
{gallery}pictures/2015.11.17_вуличне_інформування/{/gallery}