19 січня 2017 року представники Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) активно підготувалися до проведення «вуличної акції» «Право на правову допомогу, гарантованою державою» із метою підвищення рівня правової обізнаності громадян.
Проводили «вуличне інформування» директор Охтирського МЦ Тамара КОЗИР та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Василь БОЙКО.
У рамках заходів представниками центру проведено акцію з вуличного інформування про право на безоплатну правову допомогу, розповсюджено брошури та флаєри на правову тематику, зокрема “Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати”.
Цього ж дня також «Великописарівське бюро правової допомоги» у особі заступника начальника відділу Євгена МОРОЗА інформували територіальну громаду Великої Писарівки.
Громадянам за допомогою інформаційних буклетів розроблених спеціалістами бюро правової допомоги роз’яснювалися переваги онлайн-сервісів (можливість отримання інформації, довідок чи витягів), або яким чином можна скористатися послугами адвоката із системи БВПД.