Начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Волік та начальник відділу попереднього прийому громадян Дмитро Соляник, в рамках робочої поїздки до міста Буринь 21 квітня провели вуличне інформування мешканців районного центру.
Під час проведення заходу працівники центру поспілкувалися із жителями міста та району на центральній площі міста.
Багатьох місцевих жителів, які охоче спілкувалися із представниками центру, цікавили послуги, які надає Конотопський місцевий центр, час вирішення питань, контакти центру, професіоналізм спеціалістів та інше.
Інформаційні матеріали Конотопського місцевого центру, які були роздані усім бажаючим, містять відомості про категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, контакти центру та гарячої лінії.