Саме під таким гаслом 27 жовтня 2016 року головним спеціалістом відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Світланою Сінельник проведено зустріч із головою Ради ветеранів Семенівського району – Трофименком Іваном Васильовичем.
У ході зустрічі було обговорено питання роботи відділу, повідомлено про порядок надання консультацій з правових питань, прийом звернень по наданню безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено питання щодо подальшої співпраці, спільної допомоги незахищеним категоріям громадян, домовлено про участь працівників Бюро у круглих столах та нарадах на базі Районної ради ветеранів.
Саме під таким гаслом 27 жовтня 2016 року головним спеціалістом відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Світланою Сінельник проведено зустріч із головою Ради ветеранів Семенівського району – Трофименком Іваном Васильовичем.
У ході зустрічі було обговорено питання роботи відділу, повідомлено про порядок надання консультацій з правових питань, прийом звернень по наданню безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено питання щодо подальшої співпраці, спільної допомоги незахищеним категоріям громадян, домовлено про участь працівників Бюро у круглих столах та нарадах на базі Районної ради ветеранів.
Саме під таким гаслом 27 жовтня 2016 року головним спеціалістом відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Світланою Сінельник проведено зустріч із головою Ради ветеранів Семенівського району – Трофименком Іваном Васильовичем.
У ході зустрічі було обговорено питання роботи відділу, повідомлено про порядок надання консультацій з правових питань, прийом звернень по наданню безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено питання щодо подальшої співпраці, спільної допомоги незахищеним категоріям громадян, домовлено про участь працівників Бюро у круглих столах та нарадах на базі Районної ради ветеранів.
Саме під таким гаслом 27 жовтня 2016 року головним спеціалістом відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Світланою Сінельник проведено зустріч із головою Ради ветеранів Семенівського району – Трофименком Іваном Васильовичем.
У ході зустрічі було обговорено питання роботи відділу, повідомлено про порядок надання консультацій з правових питань, прийом звернень по наданню безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено питання щодо подальшої співпраці, спільної допомоги незахищеним категоріям громадян, домовлено про участь працівників Бюро у круглих столах та нарадах на базі Районної ради ветеранів.