22 грудня 2015 року в смт. Нові Санжари на базі громадської приймальні Новосанжарського районного управління юстиції працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Новосанжарською районною державною адміністрацією за участі адвокатів системи БВПД проведено прийом громадян в мобільному консультаційному пункті.
В більшості випадків, до мобільного консультаційного пункту громадяни звертались із земельних питань та з питань оформлення спадщини.
Особам, які потребували первинної правової допомоги, було надано роз’яснення, а від осіб, яким необхідна вторинна правова допомога прийняті звернення, які будуть розглянуті.