25.05.2016р. в рамках роботи “соціального офісу” територіального центру соціального обслуговування Кременчуцького району проведено прийом громадян у с.Кам’яні Потоки Кременчуцького району. До роботи “соціального офісу” вкотре долучились працівники Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Прийом громадян здійснювала начальник відділу взаємодії з суб’єктами безоплатної первинної правової допомоги Світлана Терещенко.
В ході прийому громадянам, які звернулись для отримання правової допомоги, було надано консультації з питань соціального захисту, земельного та договірного права. Найпоширенішими питаннями звернень громадян під час роботи “соціальних офісів” є порядок оформлення спадщини, особливості та правові наслідки договору довічного утримання та спадкових договорів.
Виїзні прийоми громадян у віддалених населених пунктах забезпечують доступ до правової допомоги всіх верств населення та захист їх прав, гарантованих Конституцією.