25 жовтня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк та заступник директора Сергій Іллюк спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванною Смачило на виконання доручення Міністерства юстиції України «Про виконання Плану заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги» з робочим візитом відвідали Здолбунівське та Острозьке бюро правової допомоги, де надавали юридичні консультації жителям цих районів.
Під час прийому, Василь Овдіюк, Сергій Іллюк та Іванна Смачило консультували громадян у житловому праві (примусове зняття з реєстрації, виселення), з приводу вирішення спадкових спорів (визнання права власності на майно в порядку спадкування) та у питаннях соц.забезпечення (оскарження відмови у призначенні субсидії).
Також, за час виїздного прийому, керівництво системи БПД Рівненщини та юстиції обговорили з працівниками бюро усі проблемні питання, що виникають під час правопросвітницької діяльності, надання юридичних консультацій та висловили свою підтримку у подальшій роботі і майбутніх спільних заходах.
Стажування працівників бюро спеціалістами юстиці та особисті прийоми мешканців Рівненщини проводяться з метою підвищення якості надання правової допомоги у всіх районах області.