«Я маю право голосу!» – таку назву має інформаційна кампанія, яку проводять фахівці системи безоплатної правової допомоги, у зв’язку з виборами Президента України. Тож, юристи центрів та бюро правової допомоги організовують правопросвітницькі заходи для різних категорій громадян.
Так, лекція на тему виборчого законодавства нещодавно відбулась у Жидачівському професійному ліцеї. Учасники заходу дізналися про основні аспекти виборчого права.
Зокрема, фахівець Жидачівського бюро правової допомоги Андрій Турчинський висвітлив низку питань: хто має право голосувати на виборах; як перевірити себе у списках виборців для тих, хто голосує вперше; як правильно поводитися на виборчій дільниці, які документи необхідні для того, щоб проголосувати; відповідальність за порушення виборчого законодавства.
Нагадаємо, детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А; конт. тел. (0245)7-01-44.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).