назад

За допомогою адвокату від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області підозрюваний уникнув тяжкого покарання (2)

18.12.2015.1

Підозрюваний С. захищав себе та свого сина від нападу чотирьох нетверезих чоловіків, які були на підпитку та поводили себе зухвало та агресивно. 19.09.2015 р. вони ввірвалися до його житла вночі та вчинили бійку. Результатом такого самозахисту стала смерть одного з нападників.Таким чином, обвинувачений С. повинен бути позбавлений волі на строк від семи до п’ятнадцяти років згідно ч. 1 ст. 115 КК України (вбивство). Він мав утримуватися під вартою під час слідства.

Під час виступу у Київському районному суді 22.09.2015 року адвокат Ірина Казарян, домоглася застосування до підозрюваного домашнього арешту, замість утримування під вартою, як того просив слідчий. Адже він притягувався до кримінальної відповідальності вперше та активно сприяв слідству. Він має сім’ю, офіційну роботу та виховує дитину.

Надалі, у результаті професійних дій адвоката 16.12.2015 року відбулася перекваліфікація дій її підзахисного.

Особливо тяжкий злочин з оглядом на такі обставини, як захист дитини і самооборона було перекваліфіковано у злочин невеликої тяжкості. Покарання за нього – позбавлення волі на строк до двох років або виправні роботи (ст. 118 КК України).

Це — значні результати, яких досягла адвокат системи безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Казарян.