назад
28.12.18

За два тижні довідковий ресурс WikiLegalAid переглянули 30 тисяч разів

WikiLegalAid

Починаючи з 13 грудня, коли довідково-інформаційна платформа WikiLegalAid була відкрита для широкого загалу за адресою wiki.legalaid.gov.ua, цим ресурсом скористалися понад 5 тис. українців. Вони переглянули інформацію, що міститься у базі, 29,9 тис. разів.

«Українська правнича Wikipedia набирає обертів. Найбільше запитів на інформацію надійшло від мешканців Києва, Дніпропетровської, Одеської, Львівської та Харківської областей.
Станом на 27 грудня на платформі розміщено 1415 консультацій, які регулярно оновлюються. База поповнюється новими консультаціями з правових питань, з якими найчастіше звертаються клієнти системи безоплатної правової допомоги»,
– розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

За два тижні українці найчастіше переглядали правові консультації щодо безоплатної передачі земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності. На другому місці за популярністю питання визначення розміру аліментів на дитину.

У трійці найпопулярніших запитів і введення воєнного стану: заборони та обмеження. Крім того, українці цікавилися роз’ясненням юристів щодо виїзду дитини за кордон, у тому числі без згоди одного з батьків. Також багато разів переглядалася консультація стосовно порядку надання населенню субсидій, зокрема підстав для припинення надання раніше призначеної субсидії.

Робота довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalAid забезпечується понад 400 працівниками системи безоплатної правової допомоги. Вони розміщують, редагують, удосконалюють та підтримують в актуальному стані правові консультації.

«Найбільший внесок у розвиток платформи WikiLegalAid роблять працівники системи БПД, які пройшли тренінги за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Ми вдячні усім авторам, які готують юридичні тексти, однаково корисні та зрозумілі як для пересічних громадян, так і професійних правників», – зазначив Олексій Бонюк.

Окрім правової інформації, у WikiLegalAid містяться посилання на нормативні акти, зразки процесуальних документів та посилання на судові рішення. Над удосконаленням та розширенням бази правових консультацій працює Експертна група з питань забезпечення належного функціонування платформи WikiLegalAid.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube