22 вересня 2018 співробітники Першого, Третього та Четвертого київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги долучилися до загальноміської культурологічної акції «Юнь Києва запрошує».
Метою заходу була популяризація безкоштовних соціальних послуг, залучення молоді до соціально-корисної діяльності. Команда Центрів знайомила відвідувачів акції з основними напрямами роботи системи безоплатної вторинної правової допомоги, розповіла про загальноукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».
Усім бажаючим отримати правову допомогу було надано безоплатні юридичні консультації.
Особлива увага була приділена питанням домашнього насильства та булінгу, методам, як саме можливо виявити такі факти, якщо дитина про них не повідомляє, а також основні законодавчі способи захисту. Було налагоджено партнерські відносини з різноманітними організаціями, чим розширено коло партнерів, які будуть долучатися до роботи у сфері попередження домашнього насильства та булінгу.