24 лютого 2016 року керівником Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Пушкаревською проведено робочу зустріч з завідуючою Другої державної нотаріальної контори м.Кременчука Іриною Сороколат.
В ході зустрічі працівникам нотаріальної контори було надано інформацію про діяльність Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД, інформаційні матеріали для відвідувачів та обговорено шляхи співпраці.
Залучення нотаріусів до співпраці з Кременчуцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснюється з метою надання якісних правових послуг громадян та сприяння у вирішенні проблемних питань, максимального захисту прав та законних інтересів учасників нотаріального посвідчення.