01.03.2019, відбувся семінар для працівників поліції, органів освіти та органів місцевого самоврядування Києво-Святошинського району на якому обговорювались питання об’єднання зусиль щодо запровадження заходів протидії домашньому насильству.
Директор Києво-Святошинського Центру Соціальних Служб Оксана Мельниченко ознайомила присутніх з їх повноваженнями згідно з Законом України “Про запобігання та протидії домашньому насильству”, разом з тим начальник відділу правової інформації та консультації Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Діана Бабаян розповіла про порядок надання БПД постраждали від домашнього насильства.
Присутні обговорили проблеми у виявленні випадків домашнього насильства, взаємоінформуванні та наданні послуг постраждалим особам.
Відповідальним структурним підрозділом РДА який координуватиме дії суб’єктів визначено службу у справах дітей та сім’ї Києво-Святошинського району.