20 вересня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та у Першому запорізькому місцевому центрі з надання БВПД відбувся незвичний захід – День відкритих дверей для студентів другокурсників Запорізького національного університету.
Майбутніх правників зустрічали заступник директора РЦ Лариса Кожемякіна, директор місцевого центру Ольга Бородіна, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Володимир Антонцев та начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації у Запорізькій області Олена Качура.
Під час оглядових екскурсій по центрам студенти ознайомились з історією розвитку системи БПД. Лариса Кожемякіна поінформувала молодь щодо правових підстав діяльності і повноваження Регіонального центру, в свою чергу Ольга Бородіна таку саму інформацію надала стосовно місцевого центру. Також було надано стислу інформацію стосовно особливостей роботи, функцій та завдань кожного структурного підрозділу установ.
Володимир Антонцев розповів допитливим студентам, як відбувається порядок інформування Регіонального центру з надання БВПД про затримання та залучення адвокатів за рахунок держави для захисту прав затриманих осіб.
У Першому запорізькому МЦ майбутні правники дізналися, як відбувається консультування громадян та призначення адвоката, який буде представляти клієнта та відстоювати його інтереси під час розгляду цивільних та адміністративних справ.
Щодо одного з найцікавіших напрямків роботи, правопросвітництва, майбутнім правникам розповіла Олена Качура. Студенти дізналися, що з початку 2017 року працівниками установ системи БПД у Запорізькій області було проведено більш ніж 600 заходів, у яких прийняло участь майже 14 тисяч осіб.
Під час зустрічі зі студентами-правниками було проведено своєрідний правопросвітнецький захід «Що робити, якщо тебе затримала поліція?», який викликав багато питань та жваве обговорення.
За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтеся до центрів з надання безоплатної правової допомоги:
- Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях
Запорізька область:
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, 8 поверх
Донецька область:
м. Маріуполь, вул. Зелінського, буд. 27а
ел.адреса: office.donetsk-zaporizhzhya@legalaid.zp.ua
- Перший запорізькій місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 77, 2-й поверх