назад

Зустріч із представниками трудового колективу Управління державної служби надзвичайних ситуацій

29.11.2016 law week tournamentУ рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань, 30 листопада працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирський області провели зустріч із представниками трудового колективу під головуванням начальника юридичного сектору Управління державної служби надзвичайних ситуацій у Житомирській області Мірошніченком Максимом Володимировичем. Основна мета зустрічі – підвищення рівня правової культури працівників, у тому числі ознайомлення з аспектами роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги а також домовились про подальшу співпрацю.

«Безоплатна первинна правова допомога включає: надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги та медіації. Суб’єктами надання є: органи виконавчої влади;органи місцевого самоврядування; фізичні та юридичні особи приватного права; спеціалізовані установи. Безоплатна вторинна правова допомога включає: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Суб’єктами надання є: центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в т.ч. бюро правової допомоги; адвокати, включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу», – розповіла Олена Герасименко.

«З 1 вересня 2016 року на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги. Це майже, як швидка медична допомога, де люди, не залежно від їх майнового стану, можуть отримати консультацію з будь-яких правових питань. Таким чином, вирішивши свої проблеми у досудовий спосіб», – відмітила Олена Герасименко.