назад

Зустріч із Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області

DSC0269823 квітня 2019 року на базі Нововолинського бюро правової допомоги Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася виїзна зустріч із партнером – Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов’ю Сітовською.

Так, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук, а також начальник Нововолинського бюро правової допомоги Вікторія Скриннік під час зустрічі із Регіональним представником обговорили основні напрямки подальшої співпраці, визначені укладеним Меморандумом між Координаційним центром з надання правової допомоги та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Мова йшла про координацію зусиль, спрямованих на здійсненні моніторингу, аналізу та обміну інформацією щодо стану забезпечення прав і свобод людини у Волинській області, зокрема права на безоплатну правову допомогу, вивчення та узагальнення випадків, що свідчать про наявність порушень прав і свобод людини. 

Також присутні під час зустрічі обговорили питання співпраці щодо запровадження механізмів попередження, виявлення та недопущення випадків катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують людську гідність видів поводження або покарання осіб, порушень права на захист та отримання безоплатної правової допомоги.

У результаті сторони домовились про проведення спільних заходів, мета яких – підвищити рівень правової свідомості громадян, у тому числі в межах Всеукраїнського правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Нагадаємо, 25 травня 2018 року між Координаційним центром з надання правової допомоги та Уповноваженим Верховної ради України з прав людини укладено Меморандум про співпрацю та партнерство.

DSC02693

DSC02689

Довідково:

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11, e-mail: [email protected]

Нововолинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, вул. Винниченка, 14. Тел. (03344) 4-48-1, e-mail: [email protected]

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).