назад

Запобігання корупції

Шановні клієнти!

Якщо Вам стали відомі факти, які можуть свідчити про можливі протиправні дії з боку працівників системи з надання безоплатної правової допомоги, просимо повідомляти про це Відділ запобігання корупції.
Інформація може надаватися анонімно.

Контакти для повідомлення про можливі факти порушення антикорупційного законодавства:

цілодобовий телефон довіри: (044) 364-17-47
електронна адреса: [email protected]
поштова адреса: вул. Січових Стрільців, 73, м. Київ, 04053

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Координаційний центр з надання правової допомоги вживає заходів задля мінімізації корупційних ризиків, усунення ситуацій конфлікту інтересів у роботі центрів з надання БВПД, створює механізми запобігання корупції у системі та виявлення фактів, які свідчать про порушення антикорупційного законодавства.

Прийом дзвінків та опрацювання повідомлень щодо можливих фактів порушення антикорупційного законодавства здійснюється Відділом запобігання корупції Координаційного центру з надання правової допомоги.

Відділ запобігання корупції

Білик
Микола Петрович
Начальник відділу
[email protected]
Наливайко
Геннадій Григорович
Головний спеціаліст відділу
[email protected]
Філюк
Станіслав Сергійович
Головний спеціаліст відділу
[email protected]