«Романові, боярський рід, з 1613 – царська, а з 1721 – імператорська династія в Росії, котра по лютий 1917. Документально відомим предком Романови був Андрій Іванович Кобила, боярин московських князів середини 14 ст. Предки Романови до початку 16 ст. іменувалися Кошкіними (від прізвиська 5-го сина Андрія Івановича – Федора Кішки), потім Захарними».
Нещодавно до Сумського місцевого центру прийшов чоловік, який назвався слугою жінки-нащадниці сім’ї Романових. Сім’я останнього імператора Росії Миколи Романова була вбита в 1918 році. Зважаючи приховування фактів більшовиками, з’являється ряд альтернативних версій. Довгий час ходили чутки, що перетворювали вбивство царської сім’ї в легенду.
Були теорії про те, що хтось із його дітей врятувався. Що ж відбулося насправді влітку 1918 року під Єкатеринбургом? Нікому не відомо…
Ми відразу не повірили,але….
Через декілька хвилин з’явилася жінка , яка розповіла свою історію:
«Я нащадниця сім’ї Романових. У 2008 році йдучи біля Центрального ринку м.Суми до магазину одягу, викрали гаманець , в якому зберігалася золота монета відомого прадіда жінки номіналом 5 карбованців (монета була викарбувана у кінці 19 століття та мала родинну цінність)».
Одразу ж після виникнення крадіжки збентежена жінка звернулася до правоохоронних органів задля пошуку вищевказаної сімейної цінності. У результаті не було жодного позитивного висновку після перевірки викрадених коштовностей. Заявниці було відмовлено в порушенні кримінального провадження безпідставно.
Не знаючи подальших шляхів вирішення такої проблеми, жінка не відпускає надію про повернення сімейної реліквії.
Звернення до прокуратури міста Суми, прокуратури Сумської області, Генеральної прокуратури України, Адміністрації Президента та депутатів з питань оскарження неправомірного закриття справи не дало ніяких результатів. Також для встановлення родинних зв’язків наша клієнтка звернулася до «Державного архіву Російської Федерації (Гарф)», який надав таку відповідь: «У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що в Державному архіві Російської Феде рації в науково-довідковому апараті до особистих фондів імператорської сім’ї Романових даних про родинні відносини династії із прізвищем Г. не має».
Єдиним та можливим способом захисту порушеного права став Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, працівники якого прийняли звернення про надання БВПД за результатами якого буде назначено адвоката, який проаналізує дану ситуацію задля допомоги нашого клієнта.
І все ж цікаво хто ця невідома для всіх жінка?!
Таких цікавих історій про клієнтів безліч, але всім хочеться максимально допомогти та порадити як краще вирішити те чи інше проблемне питання.