назад
08.11.19

У Верховній Раді відкриється фотовиставка «Правова допомога поруч»

З 12 до 15 листопада у Верховній Раді України проходитиме фотовиставка «Правова допомога поруч». Офіційне відкриття виставки відбудеться 12 листопада о 09:40 в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5).

На виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — клієнти, насамперед представники та представниці соціально вразливих категорій населення.

Створена в Україні система безоплатної правової допомоги є однією з найбільш розгалужених і прогресивних у світі. Це понад 500 офісів в усіх регіонах країни, де люди можуть отримати правову консультацію, скористатися послугами адвоката. Починаючи з 2013 року понад 2 мільйони українців звернулися за безоплатною правовою допомогою.

На світлинах відображені різні можливості отримати безоплатну правову допомогу. Насамперед, це прийом громадян у центрах та бюро правової допомоги. Також презентовано організацію роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до правової допомоги, у тому числі у бібліотеках та військових госпіталях, геріатричних будинках та будинках-інтернатах, слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, а також за місцем проживання маломобільних клієнтів. На світлинах представлена робота єдиного контакт-центру, який у тому числі надає правові консультації. Окрема увага приділена правопросвітницьким заходам для дітей, молоді, жителів віддалених населених пунктів тощо.

Вхід за картками акредитації.