назад

Адресна правова допомога особам, позбавленим можливості пересуватися

OkM 170306  39 березня 2017 року фахівцями Лебединського бюро правової допомоги Сергієм ІВАНОВИМ та Євгенією ЛОГВІНЕНКО була здійснена адресна правова допомога. Напередодні до Лебединського бюро правової допомоги звернулася громадянка від імені жінки, за якою доглядає. З її слів особа     1927 року народження та позбавлена можливості пересуватися.

Тож фахівці відвідали жінку за її  за місцем проживання та розглянули її питання щодо встановлення права власності на 1/3 будинку. Під час прийому було переглянуто наявні документи та прийнято рішення направити відповідний запит до обласного архіву.

OkM 170306  2

Таким чином, питання встановлення права власності, «зрушило з місця» та далі у його вирішення продовжуватимуть вирішувати у юридичній площині фахівці Лебединського бюро правової допомоги. Цього ж дня проведено робочу зустріч з головою Лебединського районного суду у Сумській області Олександром ЧХАЙЛОМ щодо продовження плідної співпраці.

OkM 170309 1

Голова суду вручив картину із зображенням місцевої пам’ятки архітектури Сергію ІВАНОВУ.

OkM 170309 4

6 березня поточного року проведено було виїзний прийом громадян у с. Будилка, Лебединського району разом з головою районної державної адміністрації Віктором ХИМИЧЕМ. Під час якого звернулося 7 громадян з питаннями, що переважно стосувалися земельного, соціального, спадкового та цивільного права.

 

Довідково: Лебединське бюро правової допомоги: м. Лебедин, пл. Соборна, 29 т. (05445) 2-14-12.