назад

Адвокати системи БВПД проаналізували проблемні питання та обмінялися позитивним досвідом

13.06.2016 - navch advokativ13 червня у Бердичівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели навчання для адвокатів системи БВПД із Романівського району – Анатолія Чорноуса та Василя Колотюка.

Одним із питань, на якому акцентували увагу під час навчання оформлення звітної документації. Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Наталія Ковальчук наголосила, що здача актів потребує конкретизації, самоорганізації та впорядкованості в роботі.

Працюючи над реалізацією спільної мети надання правової допомоги населенню, адвокат повинен постійно підвищувати рівень своєї освіти, освоюючи теоретичну частину професії і, набуваючи нових практичних навичок.

«Метою зустрічі є аналіз та узагальнення проблемних питань, що виникають під час роботи, обмін позитивним досвідом та підвищення рівня професіоналізму адвокатів, – відмітила Наталія Ковальчук. – За допомогою такого роду навчання розвивається трудовий потенціал адвокатів як висококваліфікованих спеціалістів права».

Проведення подібних зустрічей є необхідною складовою успішної співпраці між місцевим центром та адвокатами. Адже у сучасних умовах будь-які навички і знання швидко старіють, тому ключову роль в успіху та вдалому розвитку адвоката як професіонала відіграє фахове навчання та розвиток.