29 березня 2017 року у приміщенні Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації (бульв. Праці, 1/1, кім. 317) пройшов семінар-тренінг для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги та співробітників державних установ на тему: «Введення в медіацію для правників».
Захід було організовано Першим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги із залученням сертифікованих тренерів – медіаторів Українського Центру Медіації Ольги Тютюн та Ольги Антонюк.
Слухачами семінару були фахівці відділів представництва, правової інформації та консультацій, організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також фахівець відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у м. Києві.
Відкриваючи семінар директор Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бурчак Л.І. наголосила про важливість порушеного питання та необхідність застосування навичок медіації в роботі.
Тренери – медіатори Ольга Тютюн та Ольга Антонюк розповіли присутнім про поняття «медіація», про основні принципи застосування медіації та в яких випадках і ситуаціях вона недоцільна або неможлива.
Застосовуючи порівняльний аналіз лектори показали різницю між медіацією та переговорами, а також наголосили про важливість розуміння всіма сторонами медіаційного процесу позицій, інтересів та потреб його учасників. Для більш повного розуміння поданої інформації медіатори наводили приклади із своєї адвокатської практики та практики медіації.
Крім того, Тютюн О. та Антонюк О. ознайомили присутніх із законодавчим підґрунтям медіації в правовому полі України та Європейського Союзу.
Під час заходу проводилися практичні вправи та перегляд фільму про застосування медіації.
В ході семінару лектори відповіли на запитання присутніх. У жвавій бесіді здійснювався пошук можливих шляхів вирішення проблем та відбувся обмін практичним досвідом між учасниками.
Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:
Або на цілодобовій гарячій лінії 0-800-213-103.