До Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали учні 10 – 11 класів середньої загальноосвітньої школи № 69.
Під час екскурсії по Центру учні знайомилися зі структурою та специфікою роботи кожного відділу. Фахівці центру розповіли учням про систему безоплатної вторинної правової допомоги в Україні, ознайомили з механізмом та процедурою надання безоплатної допомоги, зазначили коло осіб, які мають на неї право. Також дітям розповіли про конкурс, який проходять усі адвокати, що надають безоплатну правову допомогу.
Говорили про право дітей на працю, шлюб та сімейні відносини, а також про відповідальність неповнолітніх у цивільному та кримінальному процесі. Наприкінці екскурсії для учнів провели вікторину з права.
Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:
Або на цілодобовій гарячій лінії 0-800-213-103.