21 листопада 2018 року, в День Гідності та Свободи, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області взяли участь в заходах, що відбулись у Луцьку, за участі представників органів виконавчої влади краю та місцевого самоврядування, учасників АТО та Революції Гідності, засобів масової інформації, громадськоcті та духовенства.
Зокрема на меморіальному комплексі “Вічної слави” присутні під час панахиди помолилися за волинян, котрі віддали свої життя, відстоюючи право жити у вільній країні та поклали квіти до пам’ятника “Волинські Герої Небесної Сотні”.
Головний спеціаліст відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк поінформувала військовослужбовців, учасників бойових дій на східних рубежах держави та Революції Гідності про систему безоплатної правової допомоги, права захисників України, розповсюдивши тематичні друковані інформаційні матеріали.
Опісля краяни вирушили громадською ходою до Театрального майдану, де відбувся скорботний захід “Герої не вмирають” поблизу пам’ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України”.
Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: office.volyn@legalaid.lt.ua.
Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719.
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).