“День відкритих дверей” для студентів третього курсу гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності провели нещодавно у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Як зазначила заступниця директора Львівського місцевого центру з надання БВПД Христина Гаталяк, студенти не тільки ознайомились з роботою Центру, але й переглянули та поділились враженнями від кінофільму “Майже святий” з нової колекції фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Варто зазначити, що студенти також спробували себе у підготовці соціальних проектів та взяли участь в інформаційному семінарі щодо виборчих прав та виборчих процедур до, під час та після голосування, який провели спільно фахівці Львівського місцевого центру з надання БВПД та Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
Детальну інформацію з питань отримання правової допомоги дізнавайтесь у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
м. Львів, вул. Винниченка, 30; тел.(032) 255-65-71.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).