24 лютого 2016 року у м. Полтава проведено акцію «вуличного інформування» щодо роз’яснення населенню про роботу системи безоплатної правової допомоги. Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД розповсюджували інформаційні листівки про діяльність Центру.
В ході проведення акції охоплено Київський район міста Полтава, зокрема мікрорайон «Браїлки». Мешканці активно цікавились як отримати адвоката за кошти держави.