Сьогодні, 8 вересня 2016 року, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський перебуває у відрядженні на Одещині, де відвідав бюро правової допомоги в Овідіополі, Білгород-Дністровському та Біляївці.
Нагадаємо, що з 1 вересня 2016 року у районах та містах обласного значення по всій території України розпочали надавати послуги понад 400 бюро правової допомоги. У бюро мешканці місцевих громад можуть отримати безкоштовні консультації з правових питань, скористатися електронними сервісами Мін’юсту, а також отримати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів у суді) у разі такої потреби.
В Одеській області відкрито 25 таких бюро.
Андрій Вишневський разом із директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Світланою Клішиною відвідали бюро правової допомоги, які працюють у Білгород-Дністровську, Овідіополі та Біляївці, є структурними підрозділами Першго одеського місцевого центру з надання безоплатної вториної правової допомоги, та у яких уже здійснюється прийом громадян. Вони поспілкувалися із працівниками бюро та оглянули стан матеріально-технічного забезпечення відповідних приміщень.
Так, Білгород-Дністровське бюро правової допомоги працює за адресою м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24
Адреса бюро правової допомоги в Овідіополі: вул. Шевченка, 169. Саме під час відвідин бюро у ньому консультували клієнта з приводу державної реєстрації об’єднання громадян без утворення юридичної особи. Нагадаємо, що цю функцію отримали місцеві центри з надання безоплатної втоинної функцій центрів влітку, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5, яким запроваджено пілотий проект у сфері державної реєстрації громадських формувань.
Мешканці Біляївки та довколишніх населених пунктів можуть звертатися до Біляївського бюро правової допомоги за адресою: вул. Кіпенка, 6.
З моменту відкриття нових установ, а це всього тиждень, правові консультації у них отримали в Біляївці, Овідіополі та Білгород-Дністровському загалом більш тридцяти громадян. Як зазначив директор Координаційого центру, “це приклад реального досвіду реалізації плану розширення мережі точок активного поширення правової інформації та доступу до правової допомоги на рівні територіальних громад в дії”.
Адреси усіх бюро на Одещині та інших регіонах України – можна проглянути тут.
Завтра, як очікується, директор Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Андрій Вишневський в Одесі зустрінеться з усіма працівниками бюро правової допомоги Одещини.
Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах: