назад

Директор Регіонального центру провела тематичну зустріч для спеціалістів з питань допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

SuR 170913 3113 вересня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Сумської обласної державної адміністрації

директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Олена Демченко провела тематичну зустріч на тему «Роль системи безоплатної правової допомоги в доступі осіб до правосуддя». Захід відбувся в межах короткострокового семінару «Соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» для керівників, спеціалістів з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей управління (праці) соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад.

SuR 170913 32

SuR 170913 36

SuR 170913 35

«Згідно пункту 9 частини 1 статті 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» та пункту 19 статті 6 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особи, які претендують на отримання статусу ветеранів війни, у тому числі учасника бойових дій мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. БВПД ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам , на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту», – говорить Олена Демченко.

До того ж, вона зазначила, що найпоширенішими питаннями, з якими все ж звертаються учасники АТО та члени їх сімей до спеціалістів системи безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини є соціальні (33%) та земельні (28%).

SuR 170913 33

SuR 170913 37

SuR 170913 34

Директор Регіонального центру наголосила на важливості тісної взаємодії зі спеціалістами з питань допомоги учасникам АТО та членам їх сімей задля забезпечення благополуччя останніх.

Також вона надала загальну інформацію про систему БВПД Сумщини, розповсюдивши буклети «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» та візитки з контактними даними Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області.

Довідково

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області:

Адреса: м. Суми, вул. Першотравнева, 29.

Тел. (0542) 603 645, 603 647, 603 649.