назад

Фахівці системи БПД запрошують студентів-юристів на стажування у місцеві центри

karp new    У середу, 26 квітня, в Карпатському університеті ім.А.Волошина в Ужгороді фахівці Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Ужгородського місцевого центру з надання БВПД провели ознайомчу лекцію щодо основних реформ у Мін’юсті та діяльності системи безоплатної правової допомоги на Закарпатті для студентів-юристів ІІ-ІІІ-го курсів.

        Про основні реформи в Міністерстві юстиції України студентів поінформував головний спеціаліст ГТУЮ Владислав Товтин. Серед ключових новацій – створення онлайн будинку юстиції, реєстрація новонароджених у пологовому будинку, триває реформа державної виконавчої служби тощо. Фахівець ГТУЮ Любов Шарко розповіла присутнім про послуги, якими може кожен скористатись, увійшовши у будинок юстиції онлайн: доступ до всіх реєстрів, подання документів на виготовлення електронного підпису, реєстрація бізнесу, ГО, ЗМІ тощо.
    Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Лариса Фучко ознайомила студентів із історією створення системи БПД в Україні, а також пояснила відмінність між первинною та вторинною правовою допомогою. Виступаючи перед майбутніми правниками, Л.Фучко розповіла про те, як проходить відбір адвокатів для роботи у системі безоплатної правової допомоги та яким критеріям повинен відповідати правозахисник.

karp3    Про роботу Ужгородського місцевого центру та бюро правової допомоги, а також правові послуги, які можна тут отримати, поінформувала Марія Рішко, зазначивши, що бюро створені задля того, аби люди на місцях могли вирішувати свої життєві проблеми.

karp 4

Karp 1    Насамкінець заступник директора регіонального центру наголосила, що двері місцевих центрів та бюро відкриті для студентів: тут вони можуть пройти стажування та побачити систему безоплатної правової допомоги у дії. А ще – здобути безцінні практичні навички майбутньої професії, а, можливо, й долучитись до роботи у команді БПД-шників в Україні.