Сьогодні у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях пройшло засідання керівної ради. Участь у заході прийняли керівництво Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД та начальники відділів РЦ.
Вході засідання керівної ради обговорювалися актуальні питання діяльності Регіонального, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та їх відділів «Бюро правової допомоги», механізми взаємодії між установами системи БПД та стан виконання у І кварталі 2017 року планових заходів.
Під час розгляду питань порядку денного засідання, які супроводжувалися презентаціями, усі члени керівної ради прийняли активну участь у обговоренні.
Підводячи підсумки засідання керівної ради, директор РЦ Павло Наливайко зазначив, що розглянуті питання та прийняті рішення, дадуть можливість забезпечити ефективну роботу усіх установ системи БПД у Запорізькій та Донецькій областях, а також забезпечать якісне виконання завдань, які перед ними поставлені.