назад

LegalMeet – «Правова допомога поруч»: в Кропивницькому презентувала кращі надбання та досягнення системи БПД регіону

LegalMeet – «Правова допомога поруч»: у Громадський офіс Кіровоградської обласної військової адміністрації завітали партнери, стейкхолдери, клієнти та громадськість. Команда Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській та Миколаївській областях презентувала кращі надбання та досягнення системи безоплатної правової допомоги, особливості правового захисту громадян в умовах воєнного стану, проєкти та успішні кейси. І, звісно ж, подякували усім партнерам і колегам за спільну працю на юридичному фронті, відзначивши їх нагородами.

«Зараз як ніколи важливо всім згуртуватися та спільно діяти в напрямі захисту прав наших співгромадян, особливо коли це стосується вимушених переселенців, наших захисників та їхніх родин. Кожна справа потребує комплексного підходу та підтримки зі сторони різних структур. Ми вдячні всім нашим партнерам за ефективну співпрацю», – відзначила директорка Регіонального центру Наталія Гнатуша.

Протягом зустрічі учасники дискутували про розвиток правової освіти в регіоні, виклики, з якими доводиться стикатися під час дії воєнного стану та ділилися власними кейсами та напрацюваннями. А головне – будували плани на майбутнє.

Цього року на долю нашої країни випали неймовірні випробування, віримо, що наші ЗСУ і Український народ здобуде Перемогу, нам треба рухатися вперед та будувати правову державу! Тому не зупиняємось, плануємо та працюємо разом на юридичному фронті.

Як отримати безоплатну правову допомогу

Отримати усну консультацію з вашого питання можна у контакт-центрі системи БПД за номером: 0 800 213 103 дзвінки безкоштовні, юристи на лінії пн-пт з 8:00 до 19:00, сб-нд з 9:00 до 18:00.

Щоб отримати правову консультацію письмово, напишіть у телеграм-бот: https://t.me/LegalAidUkraineBot (юристи відповідають у робочі дні).

Або завітайте до найближчого з наших бюро: https://bit.ly/bpd_buro

Усі сервіси доступу до безоплатної правової допомоги: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua