23.09.2015 р. підписано Меморандум про співробітництво між Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Рокитнянською районною громадською організацією учасників АТО та учасників бойових дій “Росичі”
23.09.2015 р. підписано Меморандум про співробітництво між Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Рокитнянською районною громадською організацією учасників АТО та учасників бойових дій “Росичі”
Зустріч з адвокатами Рокитнянського району
25.09.15
Публічний звіт про виконання Мін’юстом Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання БПД
25.09.15
На Херсонщині юристи співпрацюють з мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги БФ «Посмішка ЮА»
18.07.24