18 лютого 2016 року в Територіальному центрі соціального обслуговування виконкому Октябрської районної в м. Полтаві ради працював виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань.
Згідно з Угодою між ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та Другим полтавським місцевим центром з надання БВПД до роботи мобільної групи з правових питань залучено студента-правознавця навчального юридичного центру ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» «Правова СТУДіЯ».
Мешканці Октябрського району мали змогу отримати безкоштовну юридичну консультацію та необхідну правову інформацію. Громадяни звертались з питаннями щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно та порядку оформлення спадкових прав.
Виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань працює кожного третього четверга місяця з 10:00 до 12:00 за адресою: м. Полтава, вул. Ю. Кондратюка, 7а.