Вишневським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі-Вишневський МЦ) проведено виїзний прийом громадян Фастівського району в мобільному офісі, який утворений у приміщенні управління соціального захисту населення Фастівської РДА.
Мешканці регіону переважно звертались за консультаціями та роз’ясненнями з питань щодо соціального, трудового забезпечення та житлових відносин.
Під час зустрічі з керівниками управління соціального захисту населення Фастівської РДА та Фастівського районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді в. о. директора Вишневського МЦ Любов Драгілєва підписала Меморандуми по співпрацю з вищезазначеними організаціями.
![](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kyivreg//images/200502.jpg)
![](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kyivreg//images/200503.jpg)
![](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kyivreg//images/200504.jpg)