З метою залучення до співпраці параюристів, в. о. директора Луцького МЦ з надання БВПД Ірина Войчук зустрілася зі студентами четвертого курсу юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Під час зустрічі було окреслено завдання і функції системи безоплатної правової допомоги та роль в ній Луцького МЦ.
Присутнім було запропоновано приєднатися до розвитку БПД, зокрема на волонтерських засадах долучитися до роботи Луцького МЦ, а саме взяти участь у проведенні інформаційних заходів та розробці правових консультацій для клієнтів центру.
Відтак, як початок такої співпраці, працівником Луцького МЦ з надання БВПД Катериною Доманською спільно з параюристом Сергієм Ліщуком було проведено вуличне інформування громадян.
Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати; хто має право на неї і взагалі все про безоплатну правову допомогу від держави лучанам роз’яснювали просто на вулицях міста.
Листівки з інформацією про роботу Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги були розклеєні на зупинках громадського транспорту по вул. Винниченка та Шопена, просп. Президента Грушевського.
Також в рамках акції було розповсюджено буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».