09 грудня 2015 року, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, на базі Бердичівського коледжу економіки, промисловості та права відбулась науково-практична конференція на тему: «Права дитини в Україні» в якій активну участь взяв представник Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час конференції піднімались та широко обговорювались питання захисту прав та свобод дитини.