назад
12.05.17

Нового керівника системи БПД оберуть за участю представників громадськості

k4552600Міністерство юстиції затвердило порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги та склад комісії з відбору кандидатів на цю посаду. Відповідні накази розміщено на сайті відомства.

До комісії увійшли 8 осіб. П’ятеро з них є представниками Міністерства юстиції, ще троє представлятимуть громадські об’єднання, які мають бездоганну ділову репутацію та високий суспільний авторитет:

– Перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова – голова комісії.

– Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина – заступник голови комісії.

– Директор департаменту персоналу Наталія Сова – секретар комісії.

– Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе.

– Директор департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Олександр Олійник.

– Директор Адвокаційного центру Української Гельсінської спілки з прав людини Борис Захаров (за згодою).

– Виконавчий директор громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Ярослав Юрчишин (за згодою).

– Голова Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню Микола Гнатовський (за згодою).

«БПД – це один з найбільших соціальних проектів Уряду, покликаний забезпечити кожного громадянина можливістю захистити свої права. Досі цей напрямок очолював Андрій Вишневський, який за кілька років перетворив БПД в одну з найбільш розгалужених мереж з надання правової допомоги населенню в світі. Кілька тижнів тому Андрій Вишневський перейшов на роботу до Мін’юсту на посаду заступника Міністра юстиції, тож у нас виникла потреба у пошуку нового очільника цього напрямку. Закликаю усіх фахових і мотивованих громадян взяти участь у відборі, адже для країни немає більш важливого завдання, ніж захист прав своїх громадян. Ми маємо знайти людину, яка зможе й надалі розвивати систему, не втрачаючи взятих темпів», – наголосив Павло Петренко.

Відповідно до затвердженого положення директором Координаційного центру з надання правової допомоги може стати особа, яка має вищу освіту ступеня магістра за галуззю знань «Право», «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування».

Претендент повинен мати досвід роботи не менше 3 років на керівних посадах в органах державної влади чи місцевого самоврядування або ж на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності; вільно володіти державною мовою.

Кандидати мають подати до конкурсної комісії в електронному та паперовому вигляді наступний пакет документів:

1) письмову заяву про участь у конкурсі на ім’я голови комісії;

2) біографічну довідку (резюме);

3) копію паспорта громадянина України;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи;

6) мотиваційний лист та своє бачення можливої майбутньої роботи на посаді директора;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, у якому було оприлюднено оголошення про конкурс, поданої як претендентом на посаду директора до Національного агентства з питань запобігання корупції, у роздрукованому вигляді;

8) згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

9) згоду на здійснення фото-, відео- та аудіофіксації.

Рішення про початок конкурсного відбору приймається державним секретарем Міністерства юстиції шляхом видання відповідного наказу. Оголошення про проведення конкурсного відбору буде розміщено на офіційному сайті Міністерства юстиції не пізніше ніж за 10 календарних днів до оголошеної дати проведення конкурсу.

Нагадаємо, що колишній керівник Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський нещодавно зайняв вакантну позицію заступника Міністра юстиції.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook        YouTube YouTube        Google Google+      т Twitter