Сьогодні, 26 вересня 2016 року працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Першого полтавського та Другого полтавського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели акцію «вуличного інформування» населення міста Полтава.
Під час заходу мешканцям та гостям міста були надані інформаційні листівки про розташування та послуги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також листівки з правоосвітньою інформацією.
Більш зацікавленим були надані індивідуальні консультації та роз’яснення правового характеру