29 березня 2016 року в приміщенні Полтавської обласної ради в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю з Полтавським обласним осередком Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» було організовано роботу виїзного мобільного консультаційного пункту з правових питань.
Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студент-правознавець навчального юридичного центру ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» «Правова СТУДіЯ» надавали консультації та роз’яснення особам, які звернулися за допомогою.
Виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань працюватиме кожного четвертого вівторка місяця з 13:00 до 14:00 за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, каб. 105.