28 квітня 2016 року в приміщенні Полтавського міського центру зайнятості працював виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань. Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студентка-правознавець навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ»Полтавського університету економіки і торгівлі Валерія Хорунжа надавали консультації та роз’яснення особам, які звернулися за допомогою.
Громадяни порушували питання щодо дотримання роботодавцями трудового законодавства та виплати допомоги по безробіттю.
В подальшому виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань проводитиме прийом громадян кожного четвертого четверга місяця з 10:00 до 11:00 за адресою: м. Полтава, вул. Леніна, 91.