23 лютого 2016 року директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас провів робочу зустріч з виконуючою обов’язки директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району Вікторії Усової.
В ході зустрічі сторони визначили напрямки співпраці, склали графік спільних заходів в першому кварталі поточного року та окреслені можливості щодо взаємодії.
В цілому сторони домовились про постійну співпрацю та підписали відповідний меморандум.