13 липня 2017 року фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели спільний семінар на тему: «Позитивний досвід взаємодії між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та місцевими центрами Донецької і Запорізької областей при вирішенні питань надання безоплатної правової допомоги».
В ході семінару начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Володимир Антонцев розповів про позитивні випадки спільного – Регіональним центром і місцевими центрами – вирішення конкретних ситуацій надання безоплатної правової допомоги різним категоріям громадян.
В своєму виступі заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги РЦ Олександр Паршин поділився з присутніми напрацьованим досвідом надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги таким категоріям громадян, як свідки, потерпілі, цивільний позивач та цивільний відповідач у кримінальному процесі, а також особам, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі.
В свою чергу, т.в.о. директора Краматорського місцевого центру з надання БВПД Оксана Індусова обговорила з присутніми досвід надання безоплатної правової допомоги працівниками місцевого центру відповідним категоріям громадян та вирішення проблемних ситуацій, які при цьому виникають.
Також, в ході семінару фахівці Регіонального центру та Краматорського МЦ відповіли на чисельні питання щодо організації та надання безоплатної правової допомоги, а також можливих дій у тих чи інших ситуаціях, які найбільш вірогідно можуть мати місце в практичній діяльності.
Крім того, після семінару представники Регіонального центру, разом із Оксаною Індусовою, безпосередньо прийняли участь у прийомі громадянина та наданні йому правової консультації.
За безоплатною правовою допомогою, роз’ясненнями законодавства та правовими консультаціями звертайтеся до
- Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях
у Запорізькій області:
– адреса: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, 8-й поверх
– телефон: (061) 224-44-50
у Донецькій області:
– адреса: вул. Зелiнського, 27а, м. Маріуполь
– телефон: (099) 768-25-67
- Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
– адреса: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, буд.20
– телефони: +380 99 266 9162
– режим роботи: пн.- пт. – 8:00 – 17:00 , сб. – нд. – вихідні дні
– електронна пошта: kramatorsk.donetsk@legalaid.dn.ua
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103