назад

Повідомлення про реорганізацію Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог, проведення актів звірки.

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( код за ЄДРПОУ 39775043, місце знаходження: вул. Шевченка, буд. 25, м. Коростень, 11500), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правничої допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Коростенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Північний міжрегіональний центр з надання безоплатної вторинної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 39776588, місце знаходження: вул. Єреванська, буд. 32, м. Київ, 03087) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Марія ХОМЕНКО