назад

Працівник бюро провів виїзний прийом громадян в селищі Угроїди

Sum 2017 02 09 priyom 1Керівник Краснопільського бюро правової допомоги Сергій КУЦЕРЕНКО 9 лютого  провів виїзний прийом громадян в селищі Угроїди Краснопільського району, де зустрівся із сільськими жителями в приміщенні селищної ради. Під час прийому були надані консультації з питань спадкового права, земельного права та трудового. Багато сільських жителів хвилює питання курсування маршруток, особливо в ранковий час.

Керівник бюро повідомив, що на прохання мешканців селища та населених пунктів, через які курсують ранкові маршрутки, на адресу Сумської обласної державної адміністрації за допомогою бюро направлено колективне звернення щодо змін в курсуванні транспортних засобів з більшою кількістю посадкових місць, особливо  в ранковий час.

Цього ж дня очільник бюро провів тренінг серед працівників селищної ради з питань функціонування Кабінету електронних сервісів та подачі електронних декларацій через інтернет-ресурс.

Sum 2017 02 09 priyom 2

Проведена робоча зустріч з головою селищної ради Ярославом ТАТАРЕНКОМ, якому Сергій КУЦЕРЕНКО роз’яснив зміни в законодавстві щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють з 5 січня 2017 року.

Sum 2017 02 09 priyom 3

 

Серед торгівельних підприємств та населення були розповсюдженні інформаційні матеріали про діяльність безоплатної правової допомоги.

Sum 2017 02 09 priyom 4

 

Відділ «Краснопільське бюро правової допомоги» Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Адреса: 42400 Сумська обл.

смт. Краснопілля , вул. Перемоги, 2

Тел. (05459) 7 11 24

Графік роботи:

Пн. – Пт. З 8-00 до 17-00