16 вересня 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко провели на вулицях м.Ніжин інформування населення з питань отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
Під час спілкування мешканцям та гостям м.Ніжин було роз’яснено поняття вторинної правової допомоги, повідомлено про категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, ознайомлено з порядком її надання допомоги.
Зацікавлені отримали листівки з інформацією про надання БВПД та контактами Ніжинського місцевого центру з надання БВПД.