назад

Працівники Регіонального центру провели вуличне інформування

160322 21Сніг та дощ, який почався під час проведення вуличного інформування, не завадив працівникам Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області розповісти сумчанам про систему безоплатної правової допомоги.

Під час вуличного інформування, яке відбулося 22 березня, працівники Регіонального центру на центральних вулицях міста Суми роздавали перехожим буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?», «Право на безоплатну правову допомогу у кримінальному впровадженні» та візитівки з контактами Регіонального центру.

Вуличне інформування провели заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Коваленко, заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Ірина Стегній та головний спеціаліст цього ж відділу Сергій Шматко.

160322 22

Перехожі цікавилися отриманою інформацією, розпитували про те, чи дійсно юридичну допомогу можна отримати безкоштовно. Працівники центру розповіли про закріплене Конституцією право кожного українця на правову допомогу. В свою чергу Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає, що право на безоплатну первинну правову допомогу, тобто консультації, роз’яснення законодавства тощо, мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України. Вторинна правова допомога включає такі види послуг: захист, представництво інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру. Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають категорії осіб, які чітко визначені цим Законом.

160322 23