21 листопада 2016 року головний спеціаліст відділу «Канівське бюро правової допомоги» Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Танана провела зустріч-інформування з працівниками відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. Захід організовано з метою активізації правопросвітницької роботи в районі.
В рамках зустрічі працівників відділу було ознайомлено з місією, баченням та цінностями системи безоплатної правової допомоги, роботою Канівського бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання та перші досягнення новоствореного бюро, а також окреслено плани і перспективи на майбутнє.
Під час заходу було досягнуто згоди щодо подальшої взаємодії та співпраці, а саме: організації та участі у спільних правоосвітніх заходах, з обговорення проблемних питань щодо реалізації та захисту прав громадян, інформування жителів Канівського району про безоплатну правову допомогу.
Наступного дня, 22 листопада 2016 року керівник Канівського бюро Олена Васильченко взяла участь у тренінгу для дружин та членів сімей учасників АТО із циклу “Ти повернувся – я поруч», який організував Канівський місцевий центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, де надала вичерпні відповіді на питання учасників заходу щодо їх соціального та правового захисту.
23 листопада 2016 року працівниками Канівського бюро правової допомоги взято участь у семінарі – навчанні з охорони праці та безпеки життєдіяльності, який проводився відділом освіти, молоді та спорту Канівської районної державної адміністрації. Учасниками заходу були: головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Кочерга М.А., лікар-педіатр КЗ «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погрібна В.І., інспектори Канівського районного відділення ДСНС у Черкаській області Гапоненко Ю.В., Слюсаренко О.В., інспектор Фонду соціального страхування від нещасних випадків в м. Каневі Міцура А.Ю., прокурор Канівського відділення Золотоніської міжрайонної прокуратури Яковчук Я.І., інспектор патрульної служби Канівського відділення поліції Пірко С.М.
Участь в даному заході взято з метою налагодження співпраці та взаємодії, зокрема з питань інформування мешканців району про безоплатну правову допомогу та забезпечення доступу громадян до послуг, що надаються в рамках такої правової допомоги.
Також, цього дня працівниками бюро було здійснене вуличне інформування.